top of page

Спільнота Практиків Діалогу України стала співорганізатором конференції "Інклюзивне відновлення та відбудова" у Києві, 10-11 квітня 2024


Спільнота Практиків Діалогу України стала співорганізатором конференції «Інклюзивне відновлення та відбудова», мета якої - створення конкретних ідей, рекомендацій та наступних кроків щодо інклюзивного відновлення та реконструкції в Україні. Конференція відбулась у Києві 10-11 квітня 2024 року. Серед тем, що були обговорені на конференції: інклюзивне врядування та діджиталізація, судові системи в умовах війни, гендерна чутливість, інтеграція ветеранів, соціальна згуртованість як основа інклюзивного відновлення, людиноцентричне перехідне правосуддя та багаторівнева координація стейкхолдерів.


Це перша з двох подій проекту “Інклюзивне відновлення та відбудова”, організованої за підтримки шведської державної організації Folke Bernadotte Academy.


Учасники Спільноти презентували своє бачення деяких складових процесу інклюзивного відновлення. Загалом, говорячи про інклюзії варто дотримуватися принципу "inclusive enough" (достатньої інклюзивності), - за цим підходом необхідно дбати аби інклюзивність була достатньою для прийняття життєздатних та стійких рішень. Теми/складові, на яких сфокусувалася Спільнота у темі конференції, - Соціальна згуртованість та людиноцентричне перехідне правосуддя. Презентували його Наталія Безхлібна, голова Секретаріату Спільноти, і члени Спільноти: Максим Ієлігулашвілі, Альона Горова та Тетяна Калениченко.


Інклюзивне відновлення та реконструкція - це забезпечення інклюзивних, гендерно рівних і прозорих процесів під час планування, реалізації та моніторингу відповідних зусиль, з урахуванням перспектив і потреб різних груп і регіонів.


Ініціатори та організатори конференції: Ukrainian Community of Dialogue Practitioners, Фонд Східна Європа, мережа організацій Rule of Law: Fama - Custom Research Agency, Center for Security Studies CENSS, Всеукраїнська Асоціація Жінок - Суддів, Громадянський центр правових ініціатив


Учасниками конференції стали експерти з різних куточків України, які працюють у сфері громадянського суспільства та тематики відновлення/реконструкції на місцевому та національному рівнях та презентують свої дослідження та напрацювання та обговорюють з іншими експертами, зокрема з представниками державних та міжнародних організацій. Матеріали і рекомендації конференції будуть розроблені для роботи іноземних урядовців та суб'єктів громадянського суспільства, які працюють над питаннями соціальної згуртованості, управління та реформування сектору безпеки, реінтеграції ветеранів та ВПО, діалогу, гендерної рівності та верховенства права.



Comments


Є питання? Напишіть нам

bottom of page